©Oksinum Group

Firma

Building Relations Serving Quality

Oksinum Group Hakkında

OKSİNUM GRUP İTHALAT İHRACAT İNŞAAT TİCARET LMİTED ŞİRKETİ, Uluslararası Ticaret şirketidir. Şirket çok uluslu şirketler dahil dünyanın birçok noktasında tedarik zincirinde yer almaktadır. Çalıştığı sektörlerin geniş bir yelpaze içinde olması, Şirketimizi tedarik zincirde çözüm yolları bulmak ve müşterilerinin isteklerine cevap verebilmesi açısından büyük bir tecrübe sahibi yapmaktadır. 

Şirket referansları vasıtası ile çalışmaktadır. Dünyada irili ufaklı müşterilerine ve de onlarca sektöre hizmet vermektedir. 

Şirketin ayrıca birlikte olduğu Trustrubber.ınd.co, Braverubber Palm.Co(Thailand) , Castillo Global S.L (Spain) ile çeşitli yatırımları bulunmaktadır.  Tayland’da iki ayrı şirket ve fabrikaları ile uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. 

Trustrubber.ınd.co, Kauçuk, Lateks tam ve ya yarı mamul ürünler ile medikal ve gıda sektörü için Eldiven üretmektedir. Şirketim Fabrika ve genel merkezi Mukdahan’dadır. Şirket ayrıca Tayland Lateks Üreticileri Derneği (TRAGMA) Asya Kauçuk Eldiven Üreticileri Derneği ASEAN resmi üyesidir.

Trustrubber.ınd.co aynı zamanda ISO 9001 kalite belgesine sahip olup bu protokole bağlı hizmet vermektedir.

Braverubberpalm.co yine Tayland’da faaliyet gösteren merkezi Bangkok’ta bulunan bir dış ticaret şirketidir. Birçok ürün ve farklı sektörlerde de çalışmalarını yürütmektedir.

Trust Global S.A İspanya’da kurulma aşamasındaki yeni şirketimizdir. Tedarik zincirinde Avrupalı partner firmalarımıza ve müşterilerimize daha sağlıklı bir hizmet vermek için merkez ofisi Barcelona’da olmak üzere çok yakında faaliyetlerine başlayacaktır. Bu şirket aynı zamanda G. Amerika’da grup ticaret projelerinde bir üs olarak kullanılacaktır. 

Bu şirketlerin yansıra, Güney Kore, Malezya, Vietnam, Afrika ,Amerika ve Rusya’da temsilcilik düzeyinde faaliyetler yürütmektedir. Şirketlerimiz güçlü finans yapısı, uzman kadroları ve sürekli kontrol edilen bir yapıya sahiptir.  

Şirketimizin en büyük amacı giriştiği projelerde sürdürülebilir işler gerçekleştirmek ve başarılı olmaktır.  Şirketlerimiz proje kapsamına göre CİF, CFR, EXW, DAP Kara, Deniz, Hava ve Tren taşıma ve lojistik seçenekleri ile çalışmaktadır. Aynı şekilde, Konteyner, Dökme ürün gemi taşımacılığı, Tır, Silobas Vb. kara ve deniz taşımacılığı, Flexı Tank, Hava kargo ürün tedarik zincirinde  uluslararası güvenilir lojistik firmalar ile çalışıyoruz.

İspanya’daki projemizde hayata geçtiğinde toplamda 65-70 personel sayımıza ulaşacağız. Aynı zamanda şirketimiz sürdürülebilir yatırımlar konusunda yeni projeler üzerinde çalışma yapmaktadır.